2017

Laulukonkurss JÕULUTÄHT 2017
02.12.2017 muusikakooli kammersaalis

PAULINE VÄHI - I koht
GRETE KAIO - II koht

Laulukonkurss LOODUSLAUL 2017 
12.11.2017 Elvas

ANNAMARIA KUPPER - I koht
ELIISE MAI MÕTTUS - II koht
PAUL-BRYAN TANILSOO - III koht
GRETE KAIO - musikaalsuse eripreemia

D.O.Wirkhausi nim. Puhkpillikonkurss 2017
19.-21.10.2017 Tartu valla muusikakoolis

RICHARD JÕGI - GRAND PRIX
klarnet, õp. Ülo Laanesaar, kontsertmeister õp. Riina Ilves
LISETE JÜRGENSON - I koht
oboe, õp.Birgit Kägu, kontsertmeister õp. Riina Ilves
LISETTE VASAR — II koht 
plokkflööt, õp.Birgit Kägu, kontsertmeister õp. Riina Ilves
EVA-LIZA KODIS – II koht
saksofon, õp. Andres Paasik, kontsertmeister õp. Olga Kapustina
SASKIA LEE HAINSOO - II koht
metsasarv, õp. Gunnar Pettaig, kontsertmeister õp. Ave Hernits
SANDRA LUBI — III koht 
flööt, õp. Kersti Perandi, kontsertmeister õp. Olga Kapustina
LAURA-LOTTE IVANDI – III koht
saksofon, õp. Andres Paasik, kontsertmeister õp. Olga Kapustina
KALEV IFAN PECHTER - III koht
trompet, õp. Gunnar Pettaig, kontsertmeister õp. Ave Hernits
SILVER ESNAR - Diplom
klarnet, õp. Ülo Laanesaar, kontsertmeister õp. Riina Ilves
KAREL DAPON - Diplom
tromboon, õp. Gunnar Pettaig, kontsertmeister õp. Ave Hernits
REENA SEEBA — Diplom
flööt, õp.Karina Vološina, kontsertmeister õp.Olga Kapustina 

XIII Võru Akordionimuusikapäevad
09.-11.06.2017 

JÜRGEN LUIK (õp. Signe Oja) - II koht

E.Medninsi nim. konkurss NOOR MUUSIK 2017
10.-12.05.2017 Läti Erglis

LISETE JÜRGENSON (oboe, õp. Birgit Kägu, km. Riina Ilves) - II koht

Laulukonkurss HELISEV MUUSIKA
06.05.2017 Priiuse Seltsimajas

STIINA KIRKE JURS - I koht
ANNAMARIA KUPPER - II koht
KIRKE LAURA ALLIK - III koht
PAUL-BRYAN TANILSOO - eripreemia

Laulukonkurss LÄHEMALE MUUSIKALE
01.04.2017 Elva Gümnaasiumis

KIRKE LAURA ALLIK (15-17) - I koht
ANETTE-JOHANNA PARK (18+) - I koht
MEELIS KESPERI (18+) - II koht
LIISI OJA (18+) - III koht
õp. Ursel Oja

EMLS X ÜLEEESTILINE POISTE SOLISTIDE VÕISTULAULMISE PIIRKONDLIK VOOR
26.03.2017 Elleri-koolis

MEELIS KESPERI - III koht

RANNU KULDNOKK 2017
18.03.2017 Rannu Rahvamajas

ANNAMARIA KUPPER - II koht

VIRU LAUL 2017
12.03.2017 Kohtla-Järve Kultuurikeskuses

KIRKE LAURA ALLIK - I koht
ELIISE MAI MÕTTUS - II koht
ELIISE-BERTA TARTO - III koht
ANETTE-JOHANNA PARK - laureaat
õp. URSEL OJA - parim kontsertmeister

EMLS X ÜLEEESTILINE POISTE SOLISTIDE VÕISTULAULMINE
08.03.2017 Tiigi seltsimajas

CHRISTIAN FLORIDES (õp. Ursel Oja) - II koht
MEELIS KESPERI (õp. Ursel Oja) - II koht

EMLi VABARIIKLIK KONKURSS "PARIM NOOR INSTRUMENTALIST 2017" LÕPPVOOR
03.03.2017 Keila Muusikakoolis - flööt
11.03.2017 Elleri-koolis - klaver
18.03.2017 Tartu I Muusikakoolis - metsasarv
19.03.2017 Nõmme Muusikakoolis - oboe
25.03.2017 Tallinna Muusikakeskkoolis - trompet

LISETE JÜRGENSON (oboe, õp. Birgit Kägu, km. Riina Ilves) - I koht
KALJU YUAN PECHTER (klaver, õp. Kaja Tavita) - I koht
SASKIA LEE HAINSOO (metsasarv, õp. Gunnar Pettaig, km. Ave Hernits) - II koht
SANDRA LISBETH HEINLO (flööt, õp. Birgit Kägu, km. Ieva Kostanda) - III koht
KÄTLIN GOOS  (klaver, õp. Maria Juht) - Diplom
LIIS REIMAND (klaver, õp. Aime Vestmann) - Diplom
KRISLIN SALLO (klaver, õp. Maria Juht) - Diplom
KALEV IFAN PECHTER (trompet, õp. Gunnar Pettaig, km. Ave Hernits) - Diplom

LIIVIMAA MUUSIKAKOOLIDE II KEELPILLIMÄNGIJATE KONKURSS
03.-04.03.2017 Elleri-koolis

GRETE ANDRESON (viiul, õp. Susann-Elisabeth Eessaar, km. Inge Päkk) - Diplom
WILMA LOVIISA SAAR (tšello, õp. Heli Ilumets, km. Olga Kapustina) - Diplom

VABARIIKLIKU KLAVERIKONKURSI REGIOONIVOOR
01.03.2017 Tartu I Muusikakoolis

KALJU YUAN PECHTER (õp. Kaja Tavita) - I koht
KÄTLIN GOOS (õp. Maria Juht) - II koht
MATTIAS OLL (õp. Kaja Tavita) - II koht
LIIS REIMAND (õp. Aime Vestmann) - II koht
KÄRT ROIO (õp. Kaja Tavita) - II koht
KRISLIN SALLO (õp. Maria Juht) - II koht
KRISTER TOOM (õp. Aime Vestmann) - Diplom

EMLi VABARIIKLIKU PUHKPILLIKONKURSI REGIOONIVOOR
18.02.2017 - plokkflööt, flööt, saksofon Elleri-koolis
17.03.2017 - trompet ja madalad vaskpillid Tartu II Muusikakoolis

KALEV IFAN PECHTER (trompet, õp. Gunnar Pettaig, km. Ave Hernits) - I koht
ANDRÉ JAANIKESING (trompet, õp. Gunnar Pettaig, km. Ave Hernits) - II koht
SANDRA LISBETH HEINLO (flööt, õp. Birgit Kägu, km. Ieva Kostanda) - II koht
TRIINU TAIVERE (flööt, õp. Heili Mägi, km. Olga Kapustina) - Diplom

foto: Heili Mägi

2016

A.RUSSAKU NIM. NOORTE PIANISTIDE KONKURSS 2016

MATTIAS OLL (õp. Kaja Tavita) - II koht
KÄRT ROIO (õp. Kaja Tavita) - Diplom
KRISTER TOOM (õp. Aime Vestmann) - Diplom

VABARIIKLIK NOORTE LAULJATE KONKURSS "JÕULUTÄHT 2016"

Õp. Ursel Oja
ANNAMARIA KUPPER (13.-14.a.) - II koht
HERMINE AINTS (15.-16.a.) - II koht
ELIISE MAI MÕTTUS (17.-18.a.) - III koht
MEELIS KESPERI (19.-27.a.) - III koht
GRETE KAIO (13.-14.a.) - Eripreemia ilusa emakeelse esituse eest
PAULINE VÄHI (15.-16.a.) - Eripreemia omanäolise esituse eest

VIRU LAULUKE 2016

ANNAMARIA KUPPER (õp. Ursel Oja) - I koht

D.O.WIRKHAUSI NIM. NOORTE PUHK- JA LÖÖKPILLIMÄNGIJATE KONKURSS 2016

LISETE JÜRGENSON (oboe, õp. Birgit Kägu, km. Riina Ilves) - I koht
EVA-LIZA KODIS (saksofon, õp. Ursula Chillaud, km. Riina Ilves) - I koht
THOMAS MARTEN SEPPING (saksofon, õp. Ursula Chillaud, km. Riina Ilves) - I koht
KAREL KEIS (saksofon, õp. Ursula Chillaud, km. Riina Ilves) - II koht
EDVIN KREHOV (klarnet, õp. Ülo Laanesaar, km. Riina Ilves) - II koht
LAURA-LOTTE IVANDI (saksofon, õp. Ursula Chillaud, km. Riina Ilves) - III koht 
GRETE LAURAND (flööt, õp. Karina Ivantšuk, km. Olga Kapustina) - III koht
RICHARD JÕGI (klarnet, õp. Ülo Laanesaar, km. Riina Ilves) - III koht
SILVER ESNAR (klarnet, õp. Ülo Laanesaar, km. Riina Ilves) - III koht
KAREL DAPON (plokkflööt, õp. Birgit Kägu, km. Riina Ilves) - III koht
SIIM SEPPO (saksofon, õp. Ursula Chillaud, km. Riina Ilves) - III koht
LOTA NURME (flööt, õp. Heili Mägi, km. Olga Kapustina) - Diplom
SASKIA LEE HAINSOO (metsasarv, õp. Gunnar Pettaig, km. Ave Hernits) - Diplom
ANDRÉ JAANIKESING (trompet, õp. Gunnar Pettaig, km. Ave Hernits) - Diplom
PATRICK ROSMA (klarnet, õp. Ülo Laanesaar, km. Riina Ilves) - Diplom

VII RAHVUSVAHELINE LASTE JA NOORTE FESTIVAL "KULDLEHEKE"

PAULINE VÄHI (õp. Ursel Oja) - Grand Prix
KAROLIINE PÄRLIN (õp. Ursel Oja) - Laureaat - V koht

VIIMSI JAZZPOPFEST

INE TRIO (õp. Ursel Oja) - Eripreemia

LAULUKARUSSELL Tartumaa eelvoor

LINDA MARII KIBE (õp. Ursel Oja) - III koht

LAULUVÕISTLUS "LÄHEMALE MUUSIKALE"

KIRKE LAURA ALLIK (õp. Ursel Oja) - II koht
HANNA RAUDSEPP (õp. Ursel Oja) - III koht
ANNAMARIA KUPPER (õp. Ursel Oja) - Eripreemia

VII NARVA RAHVUSVAHELINE KONKURSS-FESTIVAL "NOOR LAULUSOLIST 2016" 

Õp. Ursel Oja
INDRA-MIRELL ZEINET - Kulddiplom ja laureaat 
ELIISE BERTA TARTO - Hõbediplom 
ANNAMARIA KUPPER - Hõbediplom
KIRKE LAURA ALLIK - Pronksdiplom

VALGA LAULULAPS 2016
VALGAMAA LAULULAPS 2016 

ANETTE-JOHANNA PARK (õp. Ursel Oja) - I koht

EESTI MUUSIKAKOOLIDE LIIDU KONKURSS "PARIM NOOR INSTRUMENTALIST 2016"
TARTU REGIOONI VOOR

WILMA LOVIISA SAAR (tšello, õp. Heli Ilumets, km. Olga Kapustina) - III koht
MERILLE SAARE (tšello, õp. Heli Ilumets, km. Olga Kapustina) - III koht
JÜRGEN LUIK (akordion, õp. Signe Oja) - III koht

ALO MATTIISENILE PÜHENDATUD VOKAALANSAMBLITE KONKURSS 2016

INE TRIO (õp. Ursel Oja) - I koht

NOORTE LAULJATE KONKURSS "SOLISTICA 2016"

KAROLIINE PÄRLIN (õp. Ursel Oja) - Mare Väljataga eripreemia peenetundelise jazzi esitamise eest

2015

A.RUSSAKU NIM. PIANISTIDE KONKURSS 2015

MATTIAS OLL (õp. Kaja Tavita) - III koht
LIIS REIMAND (õp. Aime Vestmann) - Diplom
KÄRT ROIO (õp. Kaja Tavita) - Diplom
KRISTER TOOM (õp. Aime Vestmann) - Diplom

JÕULUTÄHT 2015

Õp. Ursel Oja
KAROLIINE PÄRLIN - I koht (15-16)                                                                                                                                                                                                                 PAULINE VÄHI - II koht (15-16)                                                                                                                                                                                                                         ANETTE-JOHANNA PARK - II koht (17-18)                                                                                                                                                                                                     CHRISTIAN FLORIDES - III koht (15-16)                                                                                                                                                                                                         ANNAMARIA KUPPER - III koht (13-14)                                                                                                                                                                                                         KIRKE LAURA ALLIK - Omaloomingu eripreemia                                                                                                                                                                                         HERMINE AINTS - Veenvuse eripreemia                                                                                                                                                                                                       LIISI OJA - Veenvuse ja hea laululeiu eripreemia                                                                                                                                                                                           INDRA-MIRELL ZEINET - Artistlikkuse eripreemia       

LOODUSLAUL 2015

KIRKE LAURA ALLIK (õp. Ursel Oja) - III koht
ANNAMARIA KUPPER  (õp. Ursel Oja) - Eripreemia

HELISEV MUUSIKA 2015

Õp. Ursel Oja
ANNAMARIA KUPPER - I koht, peapreemia                                                                                                                                                                                         KERTU KOKK - II koht                                                                                                                                                                                                                             HERMINE AINTS - II koht                                                                                                                                                                                                                         KIRKE LAURA ALLIK - III koht

D.O.WIRKHAUSI PUHKPILLIKONKURSS 2015

PILLE-RIIN KURRIKOFF (flööt, õp. Heili Mägi) - I koht                                                                                                                                                                                 RICHARD JÕGI (klarnet, õp. Ülo Laanesaar) - I koht                                                                                                                                                                                     TRIINU TAIVERE (flööt, õp. Heili Mägi) - II koht                                                                                                                                                                                           LISETE JÜRGENSON (oboe, õp. Birgit Kägu) - II koht                                                                                                                                                                                   KAREL KEIS (saksofon, õp. Ursula Chillaud) - II koht                                                                                                                                                                                     SANDRA LISBETH HEINLO (flööt, õp. Birgit Kägu) - III koht                                                                                                                                                                       KALEV IFAN PECHTER (trompet, õp. Gunnar Pettaig) - III koht                                                                                                                                                                 PATRICK ROSMA (klarnet, õp. Ülo Laanesaar) - III koht                                                                                                                                                                             OSKAR PUIS (flööt, õp. Heili Mägi) - Diplom                                                                                                                                                                                                   SANDRA LUBI (flööt, õp. Anni Saarma) - Diplom

DUETTIDE KONKURSS 2015

Õp. Ursel Oja
ANNAMARIA KUPPER ja KIRKE LAURA ALLIK - II koht                                                                                                                                                                             PAULINE VÄHI ja KAROLIINE PÄRLIN - V koht                                                                                                                                                                                           BRIGITA MURUTAR ja LIISI OJA - V koht 

PARIM NOOR INSTRUMENTALIST 2015

LISETE JÜRGENSON (oboe, õp. Birgit Kägu) - I koht, (plokkflööt, õp. Birgit Kägu) - Diplom
RICHARD JÕGI (klarnet, õp. Ülo Laanesaar) - II koht
HANNES HANIMÄGI (oboe, õp. Birgit Kägu) - II-III koht
SANDRA LISBETH HEINLO (flööt, õp. Birgit Kägu) - III koht
KAIRI-LIIS ROONURM (oboe, õp. Birgit Kägu) - III koht

PARIM NOOR INSTRUMENTALIST 2015                                                                                                                                                                                     TARTU REGIOONI VOOR                                      

MATTIAS OLL (klaver, õp. Kaja Tavita) - I koht
SANDRA LISBETH HEINLO (flööt, õp. Birgit Kägu) - I koht
KALEV IFAN PECHTER (trompet, õp. Gunnar Pettaig) - I koht
LISETE JÜRGENSON (plokkflööt, õp. Birgit Kägu) - I koht
VIOLANDA-SUSANNA VINKMANN (plokkflööt, õp. Birgit Kägu) - II koht
EVA-LIZA KODIS (saksofon, õp. Ursula Chillaud) - II koht
RICHARD JÕGI (klarnet, õp. Ülo Laanesaar) - III koht
LIIS REIMAND (klaver, õp. Aime Vestmann) - Diplom
KAREL KEIS (saksofon, õp. Ursula Chillaud) - Diplom
SIIM SEPPO (saksofon, õp. Ursula Chillaud) - Diplom                 

LIIVIMAA MUUSIKAKOOLIDE KEELPILLIMÄNGIJATE KONKURSS 2015

GRETE ANDRESON (viiul) - Diplom                                                                                                                                                                                                       MADLI LEHISTE (viiul) - Diplom 

SOLISTICA 2015

HERMINE AINTS - III koht  
PAULINE VÄHI - Eripreemia                                                    

JÕULUTÄHT 2014

PAULINE VÄHI - I koht                                                                                                                                                                                                                             LIZETT KÄST - I koht                                                                                                                                                                                                                                  GERTRUD METSA - II koht                                                                                                                                                                                                                         BRIGITA MURUTAR - III koht                                                                                                                                                                                                                 KETLIN AKUŠEVITŠ - III koht                                                                                                                                                                                                                             KAROLIINE PÄRLIN - Erpreemia "Tulevikutäht"                                                                                                                                                                                           CHRISTIAN FLORIDES - Eripreemia "Tulevikutäht"

VIRU LAULUKE 2014

PAULINE VÄHI - II koht                                                                                                                                                                                                               ANNAMARIA KUPPER - III koht 

LOODUSLAUL 2014

PAULINE VÄHI - I koht                                                                                                                                                                                                                                         ANETTE-JOHANNA PARK - I koht                                                                                                                                                                                                                     KRISTIN ILM - II koht                                                                                                                                                                                                                                           LIISI OJA - II koht                                                                                                                                                                                                                                                   ANNAMARIA KUPPER - III koht                                                                                                                                                                                                                         ANNELA JÜRGENSON - III koht                                                                                                                                                                                                                         EMMA VAHELAAN - Eripreemia

D.O.WIRKHAUSI PUHKPILLIKONKURSS 2014

RICHARD JÕGI (klarnet) - I koht                                                                                                                                                                                                                   PILLE-RIIN KURRIKOFF (flööt) - II koht                                                                                                                                                                                                         HANNES HANIMÄGI (plokkflööt) - II koht                                                                                                                                                                                                     KALEV IFAN PECHTER  (trompet) - III koht                                                                                                                                                                                       LISETE JÜRGENSON (plokkflööt) - III koht                                                                                                                                                                                             KAREL UDRAS (klarnet) - III koht  

HELISEV MUUSIKA 2014

JEKATERINA BOSSENKO - I koht

VI NARVA RAHVUSVAHELINE KONKURSS-FESTIVAL "NOOR LAULUSOLIST 2014"

PAULINE VÄHI - Kulddiplom                                                                                                                                                                                                                 INDRA-MIRELL ZEINET - Kulddiplom                                                                                                                                                                                                     KÄRT ANTON - Hõbediplom 

SOLISTICA 2014

PAULINE VÄHI - IV koht, maitsekuse ja hea stiilitunnetuse preemia                                                                                                                                             KAROLIINE PÄRLIN - VI koht 

VIRU LAUL 2014

JEKATERINA BOSSENKO - I koht                                                                                                                                                                                                                 INDRA-MIRELL ZEINET - Interpretatsiooni eripreemia 

EESTI LAUL 2014

BRIGITA MURUTAR - Finalist 

AKORDIONIKONKURSS 2014

KEIU PRIKS - ilmekaima esituse eripreemia                                                                                                                                                                                                     CARMEN VELTMANN - III koht